phone +90 539 467 95 95
email İbrahim Kaptan

Rasmus Dikili Tekne Turu

Rasmus Dikili Tekne Turlarımız ile tatilin tadını, balık turlarımız ile oltanın verdiği o adrenalini doyasıya yaşayacaksınız..

İbrahim Kaptan ile Rasmus Dikili Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak.. Bizimle iletişime geçmek için iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilir ve erken rezervasyon yaptırabilirsiniz..

icon GEZİ TURLARI

Rasmus Dikili Tekne Turu - Dikili'de mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz harika koylarda yüzmek ve güneşin tadını çıkararak tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerle dolu şirin koylarını, adalarını bizimle keşfetmeye ne dersiniz? Sizlere turkuaz sularda muhteşem tatil ve eğlence fırsatı sunuyoruz.
Ziyaret ettiğimiz kolay: Kalem Adası, Garip Adası, Akvaryum Koyu, Ilıca Koyu, Hanımın Koyu, Zindancık Koyu. (Çandarlı Tekne Turu - Bademli Tekne Turu)


icon BALIK TURLARI

Rasmus Dikili Balık Turu - Dikili'nin açıklarında teknemizden sevdikleriniz ile balık avlama zevkini bizimle yaşayın. Meralarımızda oltaya en çok takılan balıklar; mercan, çipura, karagöz, sargoz, ıskatarya, istavrit, uskumru, ahtapot, kalamar ve kopez.
Ekipman olarak önerilerimiz: 30-35-40 ip misina, 75-100-125 gr kurşun, 3-4-5 numara iğne, 1.20-1.50 arası kamışlar uygundur. Rasmus teknemizde isteğe göre yem tedarik edilir. (Çandarlı Balık Turu, Bademli Balık Turu)


icon ÖZEL TURLAR

Rasmus Dikili Tekne Turları - İstekleriniz ve ihtiyaçlarınıza özel konforlu, güvenli ve lüks teknemiz ile özel tur programlarımız mevcuttur.
Tekne turu, balık turu, kutlama, düğün, nişan, sünnet vb. özel günleriniz için kiralayabileceğiniz teknemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz özel turlarımız ile Rasmus Ekibi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. (Dikili Yat Turu, Dikili Tekne Kiralama)İletişim
Rasmus Teknesi Dikili'de yaz sezonunda tekne turu, kış sezonunda balık turlarıyla sizlerle.. 2023 sezonu Dikili Tekne Turu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. #DikiliTekneTuru

- İbrahim Kaptan İletişim Bilgileri -

icon 1 Dikili Liman

icon 2 +90 539 467 95 95

icon 3 www.rasmustekneturu.com