phone +90 539 467 95 95
email İbrahim Kaptan
Hakkımızda

Dikili Tekne Turu ile eğlenmenin tadını, balık turu ile balık tutmanın verdiği heyecanı doyasıya yaşayacaksınız..


Kuruluş ilkesi olarak tatilinizi ve hobilerinizi tüm güzelliklerle turlarımız ile sizleri ağırlıyarak tatil heyecanını, unutulmazlığını hafızalarda yaşatmaktır.
Kış sezonunda Dikili limanından hareket ederek yaptığımız balık turlarımız, yaz sezonunda da dikili limanından hareket ederek yaptığımız gezi turlarımızda tüm imkanlarımız sizlerin isteği doğrultusunda yön bulacaktır.

Balık turu ile balık tutmanın verdiği heyecanı, tekne turu ile eğlenmenin tadını bizimle yaşayın. Turlarımız ile o tarif edilemeyen keyifi yaşamak bir anlık da olsa ömür boyu unutamayacağınız bir anı olarak kalacaktır. Tecrübeli kaptanı ve konforlu teknesi ile Rasmus Dikili Tekne Turu size harika bir tekne gezisi sunacak..

Şu anda yüksek standartlarda uygun maliyetlerle kaliteyi sunarak yılda bir çok gezi turu, balık turu ve özel turlar yapıyoruz. En büyük farkımız müşterimizin isteğini anlayıp ona en uygun tarz ve kalitede hizmet sunabilmemizdir. Teknemiz isteğe bağlı olarak özel istekleriniz doğrultusunda kiralanabilmektedir.

Ege'nin tertemiz koylarını gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Yine daha önce hiç görmediğiniz renklerde denizler sizleri bekliyor. Turkuaz, lacivert ve mavinin farklı tonlarındaki koylarda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

İbrahim Kaptan ile Dikili Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak.. Bizimle iletişime geçmek için iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilir ve erken rezervasyon yaptırabilirsiniz..

İletişim
Rasmus Teknesi Yaz ve Kış Sezonunda Dikili Limanda Sizlerle..

- İbrahim Kaptan İletişim Bilgileri -

icon 1 Dikili Liman

icon 2 +90 539 467 95 95

icon 3www.rasmustekneturu.com