phone +90 539 467 95 95
email İbrahim Kaptan
Hakkımızda

Rasmus Dikili Tekne Turlarımız ile tatilin tadını, balık turlarımız ile oltanın verdiği o adrenalini doyasıya yaşayacaksınız..


Misyonumuz, tatilinizi ve etkinliklerinizi bütün güzelliklerle, kaliteli, lüks turlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yaşatarak unutulmazlığını ömrünüzün sonuna kadar hafızalardan çıkarmamaktır.

Kış sezonunda Bademli'den hareket ederek gerçekleştirdiğimiz balık turlarımız, yaz sezonunda ise Dikili limanından hareket ederek düzenlediğimiz gezi ve tekne turlarımızda tüm imkanlarımız sizlerin memnuniyeti noktasında yön bulmaktadır.

Balık turlarımız ile balık tutmanın verdiği adrenalini, tekne turlarımız ile tatilinizin tadını bizimle çıkarmaya hazır mısınız? Turlarımız ile o muhteşem tatili yaşamak bir günlükte olsa ömür boyu unutamayacağınız bir tatil anısı olarak kalacaktır. Tecrübeli kaptanı ve ekibi, konforlu, yeni teknesi ile Rasmus Dikili Tekne Turu siz değerli misafirlerimize harika bir tekne turu sunacaktır.

Her zaman güncel ve yüksek standartlarda en iyi kaliteyi sunarak bir çok tekne turlarımız, balık turlarımız ve özel turlarımız(düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, doğum günü, mezuniyet, kutlama vs.) yapıyoruz. En büyük farkımız sizlerin isteğini analiz edip ona uygun tarz ve kalitede en iyi hizmeti sunabilmemizdir. Rezervasyon yapmanız durumunda teknemiz özel istekleriniz doğrultusunda kiralanabilmektedir.

Günlük tekne turlarımızda, Kalem Adası ve Garip Adası'nın olağanüstü koylarını gezeceğiniz, kendinizi Maldivler de gibi hissedip, turkuaz sularda denizin tadını çıkarabileceğiniz bir tur sizleri bekliyor.

İbrahim Kaptan ile Dikili Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak.. Bizimle iletişime geçmek için iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilir ve erken rezervasyon yaptırabilirsiniz..

İletişim
Rasmus Teknesi Dikili'de yaz sezonunda tekne turu, kış sezonunda balık turlarıyla sizlerle.. 2023 sezonu Dikili Tekne Turu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. #DikiliTekneTuru

- İbrahim Kaptan İletişim Bilgileri -

icon 1 Dikili Liman

icon 2 +90 539 467 95 95

icon 3www.rasmustekneturu.com