phone +90 539 467 95 95
email İbrahim Kaptan
Özel Turlar

Düğün, Nişan, Sünnet, Evlilik Teklifi, Kutlama vb.

Rasmus Dikili Tekne Turu Dikili'nin her noktasına etkinliklerinize özel konforlu, güvenli ve lüks teknemiz ile özel tur hizmetleri sunmaktayız. Tekne turu, balık turu, kutlama, düğün, nişan, evlilik teklifi, sünnet vb. özel günleriniz için kiralayabileceğiniz teknemiz ile profesyonel tekne turları, kültür turları düzenliyoruz. Yeterli güneşlenme, yemek yeme ve eğlenme alanlarına sahip teknemiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Dikili’nin meşhur adalarına ve harika koylarına özel tekne turu veya etkinlikler yapmaya ne dersiniz ?
Sevdikleriniz ile deniz, kum ve güneş.. Kalem Adası, Garip Adası, Akvaryum koyu, Ilıca koyu, Hanımın koyu, Zindancık koyu rotamız boyunca göreceğiniz yerlerden sadece bazıları olacaktır. Profesyonel ekimiz ile beraber özel Dikili tekne turlarımız sizleri de masmavi sularda eğlenmeye çağırıyor.

Sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz her türlü içeceği, uygun fiyata bulabileceğiniz, tuvalet ve banyo temizliği ile sürekli tebrik alan, yeterli güneşlenme, yemek yeme ve eğlenme alanlarına sahip teknemiz ile misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Bunların dışında kış mevsimlerinde yine Dikili açıklarında özel olarak siz, arkadaşlarınız yada aileniz ile birlikte avlanabileceğiniz balık turlarımızıda siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

İbrahim Kaptan ile özel turlarınız sizlerin istekleri doğrultusunda yön bulacaktır!

 • member 1

  DÜĞÜN

 • member 2

  NİŞAN

 • member 3

  SÜNNET

 • member 4

  EVLİLİK TEKLİFİ

Bilgi ve Rezervasyon
İbrahim BORAZAN
GSM: +90 539 467 95 95

İletişim
Rasmus Teknesi Dikili'de yaz sezonunda tekne turu, kış sezonunda balık turlarıyla sizlerle.. 2023 sezonu Dikili Tekne Turu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. #DikiliTekneTuru

- İbrahim Kaptan İletişim Bilgileri -

icon 1 Dikili Liman - Ayvalık Liman

icon 2 +90 539 467 95 95

icon 3www.rasmustekneturu.com