phone +90 539 467 95 95
email İbrahim Kaptan

Turlarımızı
İncelemeye Başlayın..

Gezi turu ile eğlenmenin tadını, balık turu ile balık tutmanın verdiği heyecanı doyasıya yaşayacaksınız..

icon GEZİ TURLARI

Dikili'nin eşsiz koylarını gezmek mavi sularında yüzmek ve bol bol güneşlenmek tarihi ve doğal güzelliklerle kucaklaşan şirin koylarını adalarını bizim ile keşfetmeye ne dersiniz. Sizlere mavinin ve yeşilin kucağında tam bir dinlenme ve eğlence fırsatı sunuyoruz. Ziyaret ettiğimiz koylar; Akvaryum Koyu, Ilıca Koyu, Hanımın Koyu, Zindancık Koyu.


icon BALIK TURLARI

Dikili açıklarında tekneden aileniz, arkadaşlarınız ile balık tutma zevkini yaşayın. Turumuzda oltaya en çok takılan balıklar mercan, karagöz, çipura, sargoz, ıskatarya, istavrit, uskumru, ahtapot,kalamar ve kopez. Ekipman olarak tavsiyelerimiz, 30-35-40 ip misina, 75-100-125 gr kurşun, 3-4-5 numara iğne, 1.20-1.50 arası kamışlar uygundur. Teknemizde isteğe bağlı yem temin edilir.


icon ÖZEL TURLAR

Ege denizinin her noktasına ihtiyaçlarınıza özel konforlu ve güvenli teknemiz ile özel tur hizmetleri sunuyoruz. Tekne turu, balık turu, kutlama ve özel günleriniz için kiralayabileceğiniz teknemiz ile profesyonel tekne turları, kültür turları düzenliyoruz. Yeterli güneşlenme ve yemek yeme alanlarına sahip teknemiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz.İletişim
Rasmus Teknesi Yaz ve Kış Sezonunda Dikili Limanda Sizlerle..

- İbrahim Kaptan İletişim Bilgileri -

icon 1 Dikili Liman

icon 2 +90 539 467 95 95

icon 3 www.rasmustekneturu.com